Gate.io Yeni Yıl Büyük Kutlaması I 200.000 Dolarlık Etkinlik

05/01/2023

Gateio Üyelik : https://www.gate.io/signup/2595873 

Etkinlik Sayfası : https://go.gate.io/w/hPNrVJLn 

Hoşgeldin Bonusu 

⬥ Yeni kullanıcılar kaydolup KYC2'yi tamamlayarak 1 çekiliş şansı elde edebilir; spot işlem hacmi 50 $ veya üzerine ulaştığında 2 şans daha kazanın. * Yeni kullanıcılar sadece butondan kayıt olarak çekiliş şansı yakalayabilirler. 

⬥Yeni Arkadaş Davet Et: 50'ye kadar yeni kullanıcı davet edilebilir. 1) Yeni bir kullanıcıyı kaydolmaya ve KYC2'yi tamamlamaya davet ederek 1 şans elde edin; 2) Davetlilerin spot işlem hacmi 50$ veya üzerine ulaştığında 1 şans daha kazanın. *Kullanıcılar sadece butondan davet ederek çekiliş şansı elde edebilirler. 3. İşlem Bonusu 

⬥ Spot İşlem: Her 200$'lık spot işlem hacmine ulaşarak 1 çekiliş şansı elde edin. Şansta üst sınır yok. 

⬥ Sürekli Vadeli İşlemler: Her 1.000$'lık sürekli sözleşme işlem hacmine ulaşarak 1 çekiliş şansı elde edin. Şansta üst sınır yok. 

⬥ Fiat Ticareti 1) Yeni Fiat Yatırımcıları: 3'e kadar şans elde edin. İlk kez bir itibari para ticaretini tamamlayarak 2 şans; Başka bir itibari para ticaretini tamamlayarak 1 şans daha. 2) Mevcut Fiat Tüccarları: Bir fiat ticaretini tamamlayarak en fazla 1 şans. 

⬥Strateji Botu 1) Yeni Strateji Botu Kullanıcıları: Strateji Botuna ilk kez katılarak 2'ye kadar çizim şansı. 2) Mevcut Strateji Botu Kullanıcıları: Strateji Botuna katılarak en fazla 1 şans. 4. Startup & Startup Kazanın 1) Yeni Startup Katılımcıları: Startup'a ilk kez katılarak 3 şans; 2) Mevcut Startup Katılımcıları: Startup'a bir kez katılarak 1 şans. Üst limit yok. 

⬥Ödünç Ver ve Kazan 1) Yeni Ödünç Ver ve Kazan Kullanıcıları: Ödünç Ver ve Kazan'a ilk kez katılarak 2'ye kadar çekiliş şansı. 2) Mevcut Ödünç Ver ve Kazan Kullanıcıları: Ödünç Ver ve Kazan'a katılarak en fazla 1 şans. *Miktar 200$'dan az olmayacak ve en az 3 gün boyunca muhafaza edilecektir. Çekiliş şansı, gereksinimler karşılandıktan sonra güncellenecektir. 5. Sosyalleşme ⬥Gate.io Post hesabını takip edin ve bu gönderiyi paylaşın, VIP1 (veya üzeri) kullanıcılardan 5'ten fazla yorum & beğeni olduğunda 1'e kadar şans kazanılabilir. 

⬥Etkinliği Twitter'da paylaşın, en fazla 1 şans kazanılabilir.